duobej-darbininkas geodeze1 plytos-su-cvekais traktorius vamzdis-raudonas vamzdziai vanduo-per-dantukus vandens-propeleriai
2009 06 16

Vandentiekio ir nuotekų plėtra Jurbarko savivaldybėje įgyvendinta

Bendrovė „Požeminiai darbai“ laimėto konkurso „Vandentiekio ir nuotekų plėtra Jurbarko savivaldybėje“ įsipareigojimus įgyvendino anksčiau nei buvo numatyta viešojo pirkimo sutartyje. Įmonės direktorius Ramondas Baikštys tvirtina, kad sunkmetis nepakišo kojos užbaigti darbus.

Vandentiekio ir nuotekų plėtros darbai Jurbarko savivaldybėje buvo pradėti 2007 metais vasario mėnesio 04 dieną. Pagal viešojo pirkimo sutartį darbų atlikimo terminas buvo numatytas iki 2009 metų rugpjūčio 04 dienos. Bendrovė įsipareigojimus įvykdė likus daugiau nei mėnesiui iki sutartyje nurodyto termino. AB „Požeminiai darbai“ direktorius teigia: „Smagu, kad operatyviai įvykdėme visus darbus ir Jurbarko gyventojai jau dabar turi galimybę mėgautis geresnėmis gyvenimo sąlygomis“.

Projekto vertė — 11690073,95 Lt. Vandentiekio ir nuotekų plėtros metu buvo pastatyti nuotekų savitakinių, slėginių, siurblinių, atvadų gyventojams, vandentiekio tinklų, vandentiekio atvadų gyventojams įrengimai. Iš viso nutiesta 12 136 m tinklų.