duobej-darbininkas geodeze1 plytos-su-cvekais traktorius vamzdis-raudonas vamzdziai vanduo-per-dantukus vandens-propeleriai
2013 12 27

R. Baikštys: apdovanojimas patvirtino, kad iškelta kokybės kartelė bei darnus darbas lemia puikius rezultatus.

Viena didžiausių nuotekų ir vandentiekių tinklų renovaciją atliekančių kompanijų Lietuvoje – AB „Požeminiai darbai“ taip pat specializuojasi statydama vandentvarkos ir šilumos tiekimo objektus, įrengdama bei uždarinėdama sąvartynus, statydama gyvenamuosius ir negyvenamuosius objektus.

1980-aisiais veiklą pradėjusi bendrovė statybų projektus vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. AB „Požeminiai darbai“ nuolat investuoja į pažangiausias technologijas, racionaliausius inžinerinius sprendimus, sistemingą darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą bei saugias darbo sąlygas. Savo nuosekliu ir kokybišku darbu įmonė įrodė, kad yra verta „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominacijos net septintus metus iš eilės.

Jos sėkmės raktas – vieningas bendraminčių kolektyvas, sudarytas iš savo srities profesionalų, kurie naujuose iššūkiuose mato galimybes, o ne sunkumus, todėl įmonėje ypatingai vertinamas kiekvienas darbuotojas.

„Džiaugiuosi, kad jau septintus metus iš eilės AB „Požeminiai darbai“ pelno „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimą. Kaip ir kiekvienais metais, apdovanotos įmonės buvo vertinamos pagal veiklos apimtis, metinį pelną, kokybės rodiklius, kitus kriterijus. Šis apdovanojimas tik dar kartą patvirtino, kad aukštai mūsų pačių iškelta kokybės kartelė bei darnus viso kolektyvo darbas lemia puikius įmonės rezultatus. Dabar tereikia ir toliau kryptingai dirbti, kad pateisintume AB „Požeminiai darbai“, kaip patikimo, sėkmingo ir atsakingo partnerio reputaciją,“ – teigia AB „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys.