duobej-darbininkas geodeze1 plytos-su-cvekais traktorius vamzdis-raudonas vamzdziai vanduo-per-dantukus vandens-propeleriai
2009 12 22

„Požeminiai darbai“ trečią kartą pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimą

Lietuvos pramoninkų konfederacija gruodžio 16 dieną paskelbė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2009“ nominacijas, kurios įteiktos daugiau nei 20 bendrovių, besivaržiusių trijose kategorijose (mažų, vidutinių ir didelių įmonių grupėse). Bendrovė „Požeminiai darbai“ kaip sėkmingai dirbanti įmonė buvo nominuota vidutinių įmonių grupėje.

Šiais metais Lietuvos pramoninkų konfederacija nominacijomis siekė įvertinti ir pagerbti įmones, įveikusias globalų nuosmukį ir sugebėjusias sėkmingai organizuoti savo veiklą. Kriterijai, kuriais remiantis buvo atrenkamos įmonės, beveik nesiskyrė nuo praeitų metų. Šiemet buvo vertinami ketvirtiniai pretendentų pateikti veiklos duomenys (produkcijos ir paslaugų apimtys, pelnas prieš apmokestinimą, investicijos į gamybą, eksporto skaičius bei darbo vietų skaičius). Taip pat į vertinimo kriterijus buvo įtrauktas naujų darbo vietų steigimas, vidutinis mėnesinis darbuotojų atlyginimas, darbo bei produkcijos kokybės rodikliai bei darbo sąlygų gerinimas. Aukščiausius rezultatus pelniusios bendrovės buvo nominuotos kaip sėkmingai dirbančios įmonės.

„Šiame konkurse dalyvaujame jau nebe pirmus metus ir džiaugiamės, kad tai jau trečias mums skirtas apdovanojimas. Nuolat siekiame gerinti savo darbo rezultatus, įgyvendinti projektus nepriekaištingai bei kurti tinkamą darbo klimatą. Įteikta nominacija patvirtina, kad kol kas mums puikiai sekasi realizuoti savo tikslus“, — teigia bendrovės „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys. Paklaustas, ar kitais metais ketina dalyvauti tokio pobūdžio konkursuose, bendrovės generalinis direktorius neabejotinai atsakė teigiamai.

Apie bendrovę
Viena iš žinomiausių Lietuvos kompanijų, 29 metus vykdanti šilumos tiekimo, vandentvarkos objektų statybos, sąvartynų įrengimo ir uždarymo veiklą, įgyvendina stambius projektus, randa sudėtingus techninius sprendimus. Vienas didžiausių projektų – Kauno nuotekų valymo įrenginiai – galingiausia vandenvaldos įmonė Baltijos šalyse. Už kokybiškai ir nepriekaištingai atliktus darbus, aukštus rezultatus bendrovė buvo apdovanota Nacionaliniais prizais, nominuota kaip „Sėkmingai dirbanti įmonė“, už itin sudėtingus projektus pelnė aukso ir sidabro medalius.