duobej-darbininkas geodeze1 plytos-su-cvekais traktorius vamzdis-raudonas vamzdziai vanduo-per-dantukus vandens-propeleriai
2012 01 09

„Požeminiai darbai“ jau penktus metus iš eilės „Sėkmingai dirbanti įmonė“

Lietuvos pramoninkų konfederacija 2011-ųjų gruodį paskelbė kasmetines „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominacijas dėl kurių Lietuvos bendrovės varžėsi trijose kategorijose (mažų, vidutinių ir didelių įmonių grupėse). Bendrovės „Požeminiai darbai“ apdovanojimų sąrašą papildė jau penkta „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominacija. Ši nominacija, Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigta dar 1996 metais,  skirta pagerbti ir parodyti plačiai visuomenei sėkmingai Lietuvoje kuriančias ir vystančias verslą įmones, gabius jų vadovus ir specialistus.

Besidžiaugdamas pasiektais rezultatais ir efektyviu komandos darbu, bendrovės generalinis direktorius pažymėjo: „Imdamiesi įgyvendinti visus projektus, visų pirma pasveriame ir paskaičiuojame, ar galėsime nepriekaištingai atlikti numatytus darbus, kai, tuo tarpu, kitos kompanijos imasi projektų, kurių našta galiausiai pasirodo per sunki jų pečiams. Visada siekiame geriausių rezultatų, todėl įgyvendinamiems projektams kokybės kartelę keliame labai aukštai. Mūsų veiklos įvertinimas ne tik stimulas ir toliau siekti aukščiausių rezultatų, bet ir patvirtinimas, jog savo veiklą grindžiame teisingomis vertybėmis, leidžiančiomis mums realizuoti užsibrėžtus tikslus,“ — teigė Raimondas Baikštys.

Kasdien dirbdama nuožmiomis konkurencijos sąlygomis, bendrovė didelį dėmesį skiria inovacijoms, moderniai technikai ir įrangai įsigyti bei skaičiavimo metodikoms tobulinti. Sukauptos ilgametės patirties ir nuolat tobulinamų skaičiavimų dėka bendrovė pajėgi priimti pasvertus sprendimus, o klientams suteikti paslaugas, pagrįstas ilgalaike nauda.

Apie bendrovę

Viena iš žinomiausių Lietuvos kompanijų, 32 metus vykdanti šilumos tiekimo, vandentvarkos objektų statybos, sąvartynų įrengimo ir uždarymo veiklą, įgyvendina stambius projektus, randa sudėtingus techninius sprendimus. Vienas didžiausių projektų – Kauno nuotekų valymo įrenginiai – galingiausia vandenvaldos įmonė Baltijos šalyse. Už kokybiškai ir nepriekaištingai atliktus darbus, aukštus rezultatus bendrovė buvo apdovanota Nacionaliniais prizais, nominuota kaip „Sėkmingai dirbanti įmonė“, už itin sudėtingus projektus pelnė aukso ir sidabro medalius.