duobej-darbininkas geodeze1 plytos-su-cvekais traktorius vamzdis-raudonas vamzdziai vanduo-per-dantukus vandens-propeleriai
2011 07 18

Infrastruktūros plėtra Kauno rajone už 10 mln.

Kauno rajone bus sprendžiamos kokybiškų vandentvarkos paslaugų teikimo problemos. Karmėlavoje ir Ramučiuose bus įgyvendinama vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra, kurios vertė siekia 10 mln. 439 tūkst. Lt. Darbus įgyvendins AB „Požeminiai darbai”.

Sprendimas didinti centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumą buvo priimtas atsižvelgiant į tesės aktus, numatančius, kad iki 2015 m. 95% visų Lietuvos gyventojų turėtų būti aprūpinti efektyviu vandens tiekimu ir nuotekų tvarkymu.

„Įgyvendinus projektą, Karmėlavos ir Ramučių gyventojams bus pagerintos gyvenimo sąlygos, ekologinė situacija, padidintas rajono vandentvarkos ūkio efektyvumas, užtikrintos kokybiškos vandentvarkos paslaugos”, – kalbėjo projektą realizuosiančios bendrovės generalinis direktorius Raimondas Baikštys.

Infrastruktūros plėtros metu bus įrengti magistraliniai, kvartaliniai buities nuotakyno, vandentiekio tinklai ir atšakos gyvenamiesiems namams prijungti, pastatytos lokalios nuotekų ir vandentiekio siurblinės. Užsakovas – UAB „Giraitės vandenys‘‘.

Apie bendrovę

Viena iš žinomiausių Lietuvos kompanijų, 31 metus vykdanti šilumos tiekimo, vandentvarkos objektų statybos, sąvartynų įrengimo ir uždarymo veiklą, įgyvendina stambius projektus, randa sudėtingus techninius sprendimus. Vienas didžiausių projektų – Kauno nuotekų valymo įrenginiai – galingiausia vandenvaldos įmonė Baltijos šalyse. Už kokybiškai ir nepriekaištingai atliktus darbus, aukštus rezultatus bendrovė buvo apdovanota Nacionaliniais prizais, nominuota kaip „Sėkmingai dirbanti įmonė”, už itin sudėtingus projektus pelnė aukso ir sidabro medalius.