duobej-darbininkas geodeze1 plytos-su-cvekais traktorius vamzdis-raudonas vamzdziai vanduo-per-dantukus vandens-propeleriai
2013 03 15

AB „Požeminiai darbai“ pelnė dar vieną „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimą!

AB „Požeminiai darbai“ – viena didžiausių nuotekų ir vandentiekių tinklų renovaciją atliekančių kompanijų Lietuvoje. AB „Požeminiai darbai“ taip pat specializuojasi vandentvarkos ir šilumos tiekimo objektų statyboje, sąvartynų įrengime ir uždaryme bei gyvenamųjų ir negyvenamųjų objektų statyboje.

AB „Požeminiai darbai“ nuosekliu ir kokybišku darbu įrodė, kad yra verta „Sėkmingai dirbančios įmonės 2012“ apdovanojimo. Šiuo apdovanojimu įmonė pagerbta net šeštus metus iš eilės”, – džiaugėsi generalinis direktorius Raimondas Baikštys.

Įmonės buvo vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis, pelningumą, investicijas į gamybą, eksportą ir kitus papildomus kriterijus.

1980 metais įkurta AB „Požeminiai darbai“ projektus vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir Baltarusijoje, kurioje 2011 metais įsteigė atstovybę.

Už kokybiškai atliktus darbus, skirtą dėmesį inovacijoms, moderniai technikai ir darbuotojų profesionalumui bendrovė tris metus iš eilės buvo apdovanota Nacionaliniais kokybės prizais, o už sudėtingus projektus pelnė aukso ir sidabro medalius.