duobej-darbininkas geodeze1 plytos-su-cvekais traktorius vamzdis-raudonas vamzdziai vanduo-per-dantukus vandens-propeleriai
2010 03 22

30 metų — iššūkių ir sėkmių kupinas kelias

Lietuvoje viena iš didžiausių vandentvarkos objektų statybos, sąvartynų įrengimo ir uždarymo, šilumos ūkio veiklą vystančių kompanijų „Požeminiai darbai“ jau trisdešimt metų kiekvieną dieną realizuoja sudėtingiausius projektus ir taip gerina žmonių gyvenimo sąlygas. Kasmet įgyvendinama per penkiasdešimt projektų, gaunama daugiau nei trisdešimt milijonų litų pajamų. Per ilgus veiklos metus bendrovei vadovavo keturi vadovai, pelnytos trys „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominacijos, du Nacionaliniai kokybės prizai, aukso ir sidabro medaliai už itin sudėtingus projektus.
„Požeminiai darbai“ — viena iš seniausių Kauno įmonių. Savo veiklą bendrovė pradėjo dar 1980 metais, kai  buvo įkurta Kauno požeminių darbų statybos-remonto valdyba. Nuo 1992 metų pradėjo veikti bendrovė „Požeminiai darbai“. Dabartinis generalinis direktorius Raimondas Baikštys pasakoja, kad kompanijos kelias netrumpas ir gana sunkus. „Sprendimas steigti valdybą buvo priimtas, siekiant Kauno senamiestį ir centrą prijungti prie centralizuotų šilumos tinklų (iki to laiko kiekviename name buvo anglimi kūrenama katilinė ir itin dūmino). Pirmuoju vadovu tapo Ramutis Kuzmickas. Šiuo metu galime drąsiai teigti, kad per trisdešimt metų suformavome profesionalų komandą, randančią tinkamus techninius sprendimus, didelį dėmesį skyrėme inovacijoms, moderniai technikai ir įrangai, bendradarbiavimui su patikimais partneriais ir kt. Su kiekvienais metais stengiamės tobulėti ir siekti dar aukštesnių rezultatų“, — pasakoja Raimondas Baikštys.
Vasario penktą dieną minėjusi garbingą jubiliejų bendrovė teigia, kad gimtadienį šventė „apsivilkę naują rūbą“ ir pasiryžę įveikti laukiančius iššūkius. „Nuolat siekiame gerinti savo darbo rezultatus, įgyvendinti projektus nepriekaištingai bei kurti tinkamą darbo klimatą. Per 2009 metus atsinaujinome savo įvaizdį, įgyvendinome daugiau nei penkiasdešimt projektų ir trečią kartą pelnėme „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominaciją,“ — tvirtina generalinis direktorius.